Газові автомобілі програють конкуренцію електромобілям - експерти


Газові автомобілі програють конкуренцію електромобілям - експерти

Очікуване в найближчі роки зростання продажів електромобілів у країнах, що входять до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), залишає мало шансів для автомобілів, що працюють на природному газі (ГМТ, NGV), в сфері пасажирських перевезень і малотоннажного комерційного транспорту, вважає більшість експертів, які взяли участь в Natural Resources Forum в Лондоні.

Вони очікують швидкого розширення використання електромобілів у найближчі роки завдяки зниженню вартості транспортних засобів, а також збільшення терміну роботи без підзарядки.

Хоча перспективи ГМТ виглядають досить слабкими на деяких розвинених ринках, продажі газових автомобілів в Азії в останні роки значно зросли, оскільки вони розглядалися як швидкий і економічно ефективний спосіб вирішення проблеми з якістю повітря в регіоні. Мільйони газових машин їздять по дорогах таких країн, як Китай і Індія, хоча їх частка в загальній кількості автомобілів становить лише невелику частину.

Читайте також: Американська General Motors розробила електромобіль за $5 тис.

Проте і в цих державах конкуренція для ГМТ з боку електромобілів буде посилюватися, повідомили експерти агентству Interfax Energy. У червні Індія встановила мету, згідно з якою з 2030 року всі нові машини, що продаються в країні, повинні мати електричний двигун. Китай до 2025 року планує довести частку електромобілів до 20% від усього виробництва і продажів машин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua