0 800 307 555
0 800 307 555

KGI: попередні замовлення на iPhone X можуть побити всі рекорди, перевищивши 50 млн


KGI: попередні замовлення на iPhone X можуть побити всі рекорди, перевищивши 50 млн

Тільки-но DigiTimes написало про скорочення закупівлі комплектуючих для iPhone X в 2,5 разу, як відомий аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо висловив упевненість, що Apple зможе продати за попереднім замовленням понад 50 млн смартфонів iPhone X.

Зазначимо, що тижнем раніше Мін-Чі Куо, відомий своїми достовірними прогнозами щодо Apple, заявив, що багато шанувальників продукції компанії вирішили проігнорувати iPhone 8, вибравши iPhone X.

За словами аналітика, iPhone X є першим воістину новим у всіх відношеннях смартфоном Apple після моделі iPhone 6, випущеної в 2014 році. І навіть більш висока ціна в $999 за базову версію не відіб’є у відданих прихильників торгової марки бажання придбати саме цю модель замість старої.

Також аналітик зазначив, що основний інтерес у покупців викликає система розпізнавання облич Face ID і 3D-камера, що дебютують в iPhone X.

«Система 3D-камери TrueDepth обіцяє набагато більш захоплюючий досвід в порівнянні з тим, що пропонують конкуренти Apple», – пише Мін-Чі Куо.

Аналітик додає, що у разі правильної подачі функціональності та комунікації з громадськістю – переконання у революційності та корисності нововведення – попередні замовлення iPhone X поб’ють усі рекорди.

З іншого боку, саме система TrueDepth, яка, по суті, є мініатюрною версією Kinect, може стати головною причиною недостатньо високих обсягів виробництва iPhone X і в кінцевому підсумку призвести до дефіциту, який буде зберігатися як мінімум до початку 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua