Дубай дасть власникам електромобілів безкоштовні парковки та заправки


Дубай дасть власникам електромобілів безкоштовні парковки та заправки

Таким способом місто хоче спонукати населення переходити на електротранспорт, пише Bloomberg. Багаті нафтою Емірати збираються переходити на «зелений» транспорт, щоб зменшити залежність від цієї самої нафти і зменшити її вплив на екологію.

У Дубаї суспільство залежить від автомобілів, а по містах розтягнуті магістралі, кількість смуг на яких сягає 14. Тут багато нафти, але уряд задумався про популяризацію електромобілів. За прогнозами, до 2020 року на дорогах міста буде 32000 електромобілів, а до 2030 їх кількість збільшиться ще на 10000.

У 2015 році в місті було встановлено 100 стійок для зарядки електромобілів. Тепер там обіцяють додати ще 100 в наступному році. Щоб підштовхнути жителів до купівлі електромобілів, зарядка на всіх цих стійках буде безкоштовною до 2019 року. Також власники отримають можливість безкоштовного паркування, а місцева ДАІ скасує плату за реєстраційні дії, пов’язані з EV і транспортний податок для такого транспорту.

Тактика близькосхідних країн полягає тепер у тому, щоб скоротити внутрішнє споживання нафти. Це дозволить більшу її кількість експортувати за кордон. На частку Дубая припадає приблизно 6% світових запасів нафти, але тут вже почали будівництво великої геліотермальної електростанції. Бюджет проекту — $1 млрд, а очікувана потужність — 200 мегават. За рахунок системи зберігання енергії установка зможе працювати навіть вночі. Ціна на сонячну енергію в ОАЕ вже впала нижче ніж 10 центів за кВт⋅год.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua