Творець Ethereum передрік загибель Visa через розвиток технології блокчейн


Творець Ethereum передрік загибель Visa через розвиток технології блокчейн

Технологія блокчейн може в найближчому майбутньому забрати значну частку ринку у таких фінансових інститутів, як Visa, і навіть замінити їх. Про це заявив у ході конференції Q&A американського видання TechCrunch творець криптовалюти Ethereum Віталік Бутерін, пише Business Insider.

За словами Бутеріна, забезпечення безпеки технології блокчейн в даний час служить головним завданням для тих, хто займається криптовалютним ринком. Він також запевнив, що як тільки ця проблема буде вирішена, блокчейн кардинально змінить сучасну картину міжнародного фінансового ринку.

Творець Ethereum підкреслив, що більшість існуючих додатків, які використовують у своїй роботі блокчейн, недостатньо добре розвинені з технічної точки зору, щоб претендувати на широке поширення. За підрахунками Бутеріна, до наступного року у фінансовому просторі почнуть впроваджувати експериментальні прототипи з низьким рівнем секретності, але потрібно ще кілька років, щоб технологія дійсно змогла скласти серйозну конкуренцію традиційним фінансовим інструментам.

Читайте також: Творець Ethereum заявив, що з переходом на новий протокол майнери можуть втратити свій бізнес

Ідея технології розподілених ресурсів або блокчейн (від англ. blockchain — ланцюжок блоків), полягає в створенні великої бази даних загального користування, яка функціонує без центрального керівництва. У такій системі кожна наступна операція залежить від попередньої. Перевіркою транзакцій, наприклад, у випадку з криптовалютою біткоїн, займаються майнери — учасники системи, що підтверджують справжність вчинених дій і що формують із записів всіх проведених транзакцій блоки. Дані про транзакції при цьому неможливо змінити або видалити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua