0 800 307 555
0 800 307 555

У МЕРТ заявили про необхідність перегляду угоди про ЗВТ з Євросоюзом


У МЕРТ заявили про необхідність перегляду угоди про ЗВТ з Євросоюзом

Угоду про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом необхідно переглянути.

Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська в рамках щорічної зустрічі “Ялтинської європейської стратегії”, повідомляє прес-служба YES.

“Нинішню угоду про зону вільної торгівлі необхідно переглянути. Операція була підготовлена давно і вже застаріла. Нам потрібно зібратися з представниками ЄС і подивитися, які заходи лібералізації повинні бути проведені”, – сказала вона, додавши, що квоти, передбачені угодою, зараз не задовольняють вимоги економіки України та ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України заявили про технічну помилку в угоді про Зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

“Мінекономрозвитку підтверджує, що в Угоді про вільну торгівлю з Канадою в додатку “Тарифний графік Канади”, дійсно, перераховані правила скасування і зниження мит для українських товарів, що імпортуються в Канаду. В українському тексті додатка, однак, мова йде про “зниження ввізних мит для товарів канадського походження”, – повідомляли у відомстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua