Україна отримала додаткові дозволи на експорт до Китаю


Україна отримала додаткові дозволи на експорт до Китаю

Міністерство аграрної політики і продовольства України і Генеральна адміністрація нагляду за якістю, інспекції і карантину Китаю (AQSIQ) підписали протоколи санітарних і фітосанітарних вимог щодо поставок соняшникового шроту і бурякового жому, внаслідок чого українські сільгоспвиробники одержали дозвіл на експорт цієї продукції в КНР, повідомила прес-служба Мінагропроду.

«Ми дуже вдячні представникам AQSIQ за активну співпрацю з нами в питаннях розширення товарної номенклатури експорту української агропродукції на ринок Китаю. Підписання цих протоколів, робота над якими тривала кілька років, є новим імпульсом для поглиблення нашої співпраці», – цитує прес-служба заступника голови відомства з питань євроінтеграції Ольгу Трофімцеву.

Згідно з повідомленням, сторони також обговорили можливість відновлення експорту української продукції птахівництва на ринок Китаю і прискорення погоджувальних процедур для початку експорту української черешні, чорниці, яблук і соєвого шроту. Прес-служба нагадала, що цього року українські виробники також одержали право експорту замороженої яловичини на китайський ринок, фінальне затвердження ветеринарного сертифіката очікується найближчим часом.

Крім того, Китай відкрив свій ринок для ще для дев’яти українських виробників молочної продукції. Таким чином, на сьогодні право експорту цих товарів до КНР мають 27 вітчизняних підприємств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування