0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Daimler представила електровантажівку eCanter


Daimler представила електровантажівку eCanter

Daimler AG представила легку електровантажівку під маркою Mitsubishi Fuso eCanter з діапазоном дальності 97-129 км на одному заряді. Малогабаритна електрична вантажівка дозволить знизити трафік на вулицях Нью-Йорка і зробити повітря мегаполісу чистішим, пише Bloomberg.

FUSO вже давно присутній на ринку малогабаритних вантажівок зі своїм Fuso Canter – аналогом російської «Газелі» і Hyundai Porter, які частіше від інших зустрічаються на вулицях Москви. З липня 2010 року цей автомобіль випускається в Росії на підприємстві «КАМАЗ» в рамках СП «FUSO KAMAZ TRUCK RUS». Тепер у нього буде ще і електрична версія. Поки Daimler поставляє eCanter декільком НКО для тестів, а першим комерційним замовником стала поштова служба United Parcel Service (UPS).

За словами виконавчого директора FUSO Марка Лістоселла, Daimler випереджає конкурентів, бо eCanter буде першою масовою електровантажівкою. У 2017-2018 роках компанія планує поставити 500 автомобілів, а в 2019 – вже 10 тисяч.

Крім продажу Daimler пропонує дворічну оренду нового електровантажівки за $1000 на місяць. Три автомобілі вже взяла в лізинг UPS, а також муніципалітети в Португалії і Японії. Це краще продажу, вважає Лістоселла, позаяк компанія бачить великою перевагою для клієнтів постійні апгрейди батареї, які знижують витрати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування