Регуляторна служба перевірить чиновників за "кошмаринг" бізнесу


Регуляторна служба перевірить чиновників за "кошмаринг" бізнесу

Державна регуляторна служба (ДРС) України наділена повноваженнями здійснювати контрольні заходи за діяльністю контролюючих органів, в тому числі й на регіональному рівні, – йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Як нагадують в ДРС, Служба має право проводити планові та позапланові перевірки «на предмет дотримання органами ліцензування, дозвільними органами та іншими органами державного нагляду (контролю) законодавства, відповідно, в сфері ліцензування, дозвільної системи, державного нагляду (контролю)».

У відомстві поінформували, що зараз формується план перевірок на IV квартал, тому «Служба зацікавлена у співпраці з регіональними представництвами інститутів громадянського суспільства».

«Саме вони, як ніхто, знають про випадки тиску місцевої влади на бізнес і протиправні дії посадових осіб», – підкреслюється в релізі.

ДРС також звернулася до бізнес-середовища і активістів надати коротку інформацію про такі випадки до 20 вересня 2017 р. «Бажано, щоб такі повідомлення містили інформацію про орган влади, посадових осіб і суть порушень», – додають в Службі, зауважуючи, що очікують письмових сигналів від підприємців, регіональних об’єднань бізнесу «про порушення і недоліки у виконанні посадовими особами їхніх повноважень в частині перевірок бізнесу в міру їх виявлення».

Раніше повідомлялося, що при ДРС планували сформувати дорадчий колегіальний орган – Раду з питань державного нагляду та контролю для сприяння в боротьбі з незаконними перевірками бізнесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua