Україна повинна скористатися зростанням світової економіки - заступник голови МВФ


Україна повинна скористатися зростанням світової економіки - заступник голови МВФ

Україна повинна скористатися зростанням світової економіки, вважає перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Девід Ліптон.

Як повідомила прес-служба Кабінету міністрів, про це він сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом в Києві в середу.

“Світова економіка зараз зростає. І зараз це момент можливостей для України, які можна і потрібно використовувати”, – зазначив Д.Ліптон.

Перший заступник директора-розпорядника МВФ підкреслив, що, на його думку, Україна демонструє відмінні результати в рішенні першочергових економічних і соціальних питань. За його словами, те, що уряду вдалося забезпечити протягом останнього року стабілізацію ситуації, створює хороші передумови для того, щоб перейти до більш динамічного економічного зростання.

В.Гройсман поінформував співрозмовника про стан справ з реалізацією освітньої, пенсійної, медичної реформ і реформи управління підприємствами державної власності, а також про хід підготовки проекту державного бюджету на наступний рік.

За результатами переговорів у середу сторони домовилися продовжити взаємодію для визначення наступних кроків щодо фінансової підтримки реформ в Україні з боку МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування