Чому bitcoin такий популярний на Уолл-стріт?


Чому bitcoin такий популярний на Уолл-стріт?

Купівля bitcoin – найпопулярніша угода на Уолл-стріт. Чому навіть професійні трейдери проявляють інтерес до криптовалют?

Згідно з опитуванням, проведеним серед 181 портфельного менеджера з Уолл-стріт, під керуванням яких перебуває понад $500 млрд, найпопулярнішою відповіддю на питання про найпопулярніший тренд у вересні вперше стала купівля bitcoin. Таку відповідь дали 26% респондентів. До слова, на другому місці – купівля Nasdaq, а на третьому – продаж долара, хоча ще в березні найпопулярнішою операцією була купівля долара.

Piccy.info - Free Image Hosting

Звісно, це зовсім не означає, що всі тримають довгі позиції в bitcoin, це скоріше означає, що всі думають, що всі інші купують bitcoin.

Цікаво, але в вересневому опитуванні є ще одна зміна: інвестори більше не вважають помилки центробанків головною загрозою, на першому місці тепер Північна Корея. Найбільш несподіваною подією, на думку респондентів, в найближчі півроку стане рецесія, а ось бульбашка на фондовому ринку, навпаки, найбільш очікуваною.

Piccy.info - Free Image Hosting

Повертаючись до теми bitcoin, варто зазначити, що це ставка скоріше не на криптовалюти, а проти політики центробанків і влади. Ще п’ять років тому, коли криптовалюти не були такі розвинені, багато трейдерів заявляли: купуйте золото, це ставка проти дурості влади, яка нарощує боргове навантаження до небачених розмірів.

Piccy.info - Free Image Hosting

Зараз Артур Хейс, колишній трейдер Citi, який тепер контролює криптовалютну біржу в Гонконгу BitMEX, заявляє, що блокчейн-технології є яскравим проявом війни криптовалют проти фіатних грошей, контрольованих центробанками.

“Цифровому суспільству потрібні цифрові гроші”, – говорить Хейс. Іншими словами, bitcoin дав світові криптовалюти, і тепер різні інститути та фізособи будуть використовувати цю технологію в своїх інтересах.

Втім, центробанки вже зараз роздумують над випуском своїх власних цифрових валют, а можливо, і єдиної: тоді вони зможуть контролювати абсолютно будь-яку операцію в світовій економіці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua