0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Audi показала чотиридверний електричний концепт Aicon


Audi показала чотиридверний електричний концепт Aicon

На нещодавно відкритому Франкфуртському автосалоні компанія Audi показала чотиридверний електричний концепт Aicon, що оснащується автономною системою керування. Можливо, саме так років через десять або п’ятнадцять будуть виглядати автономні електромобілі Audi.

Довжина Audi Aicon становить 5 444 мм. Це на 20 сантиметрів довший, ніж довжина флагманського Audi A8 нового покоління. Концепт побудований на електричній платформі MEB, на якій, до речі, також створений і VW I.D. Concept.

Зверніть увагу, що у Aicon не має традиційних фар. Представники Audi стверджують, що через безліч датчиків і технології автономного водіння у майбутньому від стандартних фар відмовляться. Замість них з’являться спеціальні «очі», що спостерігають і реагують на пішоходів і автомобілі. Це дуже схоже на підхід при створенні хетчбека I.D.

Взагалі, концепт Audi Aicon буквально «нашпигований» новими технологіями. Так, передні сидіння можуть повертатися на 15 градусів, завдяки чому зручно сідати в машину і вставати з неї. Також ці сидіння можна повертати всередину, щоб було зручніше спілкуватися водієві і пасажирам.

У цього електромобіля немає звичних нам керма і педалей. Управління відбувається за допомогою цифрової приладової панелі. Панель завантажується системою PIA, коли водій і пасажири входять в салон (система дізнається людей з особистих телефонів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування