Жителі швейцарського Кьяссо зможуть платити податки біткоїнами


Жителі швейцарського Кьяссо зможуть платити податки біткоїнами

Муніципалітет швейцарського міста Кьяссо оголосив, що з 2018 року його жителі зможуть платити податки за допомогою біткоїна.

Про це йдеться в офіційній заяві влади цього міста на півдні Швейцарії, повідомляє Swissinfo.ch.

Таким чином, Кьяссо пішов за прикладом відомого Цуга, столиці швейцарської Криптодолини, який раніше також прийняв таке рішення. При цьому, якщо в Цугу ліміт на такі операції становить 200 CHF, влада Кьяссо пішла трохи далі і визначила верхню планку на рівні 250 CHF.

Про те, що біткоїнами можна буде платити податки, мер Кьяссо Бруно Аррігоні також повідомив у ході зустрічі з підприємцями, які обрали це місто на кордоні з Італією для ведення своєї діяльності.

Серед них виявилися представники команди Digital Identity та інші місцеві стартапи. Крім того, ініціативу підтримали інші відомі представники блокчейн-індустрії, включаючи Eidoo, CryptoLab і Джакомо Зукко з міланської Blockchainlab.

«Сьогодні в Кьяссо сформувалася міжнародно визнанв спільнота, яка стала епіцентром технологічного і економічного зростання як для самого кантону, так і для всієї Швейцарії. За останні місяці вісім стартапів вибрали Кьяссо для ведення бізнесу, і ми ведемо переговори з іншими європейськими компаніями», — сказав Бруно Аррігоні.

Мер Кьяссо додав, що муніципалітет розглядає можливість підтримки нового некомерційного фонду, до складу якого увійдуть відомі в блокчейн-індустрії особи, а також буде проводити регулярні мітапи на тему блокчейна і криптовалют. Перший такий захід відбудеться вже в жовтні 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua