Експерт висловився щодо курсу євро


Експерт висловився щодо курсу євро

Курс євровалюти на міжнародних ринках 11 вересня може зрости з п’ятничних $1,2015/€ до $1,2035/€, а потім відкотитися до $1,1955/€, спрогнозував аналітик Альпарі Владислав Антонов.

«У понеділок торги на валютному ринку відкрилися зниженням по євро. Таке відкриття було пов’язано з виходом інвесторів із захисних активів, оскільки вихідні пройшли спокійно. Північнокорейський лідер Кім Чен Ин в свято обмежився вечіркою без запуску ракет. Японська ієна, швейцарський франк і золото пішли в мінус», – зазначив він.

Аналітик не чекає серйозних потрясінь, звідси і досить спокійні прогнози щодо євро.

«Економічний календар на понеділок порожній, тому за прогнозом очікується зростання до 1,2035 з подальшим зниженням до 1,1955», – уточнив Антонов.

І нагадав, що 8 вересня, торги по парі євро/долар закрилися зниженням. Після закріплення азіатського максимуму на рівні 1,2092 на торгах в Європі покупці почали фіксувати прибуток від довгих позицій. Спочатку курс знизився до 1,2036 (-56 пунктів), а на другу хвилю продажів євро подешевшав до долара до 1,2015 (-21 пункт).

«Індекс долара закрився зростанням. Американська валюта зміцнилася на заявах представника ФРС США Вільяма Дадлі і рішенні Конгресу США тимчасово підвищити стелю ліміту держборгу. Дадлі заявив, що відновні роботи після ураганів зазвичай призводять до прискорення економічної активності в довгостроковій перспективі. Прибутковість 10-річних американських облігацій зросла», – додав Антонов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua