Авто на єврономерах пустять під прес або віддадуть сиротам


Авто на єврономерах пустять під прес або віддадуть сиротам

Державна фіскальна служба опублікувала на своєму сайті проект постанови «Про утилізацію старих автомобілів, які перейшли у державну власність». Документ окреслює умови і порядок утилізації покинутих господарями машин.

Зокрема, новація торкнеться власників автомобілів на «євробляхах», машини яких конфіскували за порушення митних порядків. А власники не поспішають привести документи в порядок. Таких автолюбителів фіскальна служба планує повідомляти про намір знищити автомобіль за 15 днів. У цей термін власник повинен встигнути розмитнити машину або вивезти її за межі країни, сплативши штраф.

Рішення про утилізацію держоргани мають намір приймати на підставі оцінки самої машини та витрат на її розмитнення і подальший продаж. Якщо сума зборів і податків на такі операції виявиться більшою, ніж ринкова ціна авто на митній території України, комісія прийме рішення про утилізацію.

В іншому разі автомобіль можуть передати держорганам, соціальним службам, дитячим будинкам та прийомним сім’ям. Зрозуміло, якщо автомобіль не порушує екологічних норм, тобто фактично випущений не раніше 2010 року.

Крім машин на іноземних номерах, ввезених з порушенням митних норм, під дію постанови підпадуть ще й конфісковані за рішенням суду машини, що не відповідають діючим екологічним нормам, які перейшли у власність держави.

Автори проекту запевняють, утилізація автомобілів не буде коштувати бюджету ні копійки. Адже перед тим, як пустити машину під прес, служби повинні будуть провести оцінку автомобіля і виставити на продаж цінні запчастини. Реалізацією деталей повинні зайнятися комісіонки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua