Депутати пропонують Раді ухвалити закон про ринки капіталу і регульовані ринки


Депутати пропонують Раді ухвалити закон про ринки капіталу і регульовані ринки

6 депутатів Верховної Ради пропонують парламенту ухвалити закон про ринки капіталу і регульовані ринки.

Про це йдеться в зареєстрованому 1 вересня законопроекті №7055.

Як повідомляє Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, документ імплементує в національне законодавство низку положень актів ЄС з питань емісії цінних паперів (ЦП), прозорості інформації, торгівлі цінними паперами, ринків фінансових інструментів і похідних інструментів.

Законопроект регулює такі питання: функціонування ринків похідних цінних паперів і деривативів; функціонування регульованих ринків та розвитку їх інфраструктури; вдосконалення порядку емісії ЦП та системи розкриття інформації на ринках капіталу; упорядкування діяльності з надання інформаційних послуг на ринках капіталу; забезпечення захисту прав власників облігацій, зокрема, шляхом створення інституту зборів власників облігацій і колективного представника власників корпоративних облігацій.

На думку комісії, прийняття законопроекту дозволить сприяти ефективному розвитку ринків похідних цінних паперів і деривативів, а також розвинути біржову інфраструктуру на основі уніфікованих підходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua