ЄС надасть Україні 100 мільйонів євро на Фонд енергоефективності - Гройсман


ЄС надасть Україні 100 мільйонів євро на Фонд енергоефективності - Гройсман

Європейські партнери нададуть 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності та початку фінансування проектів з енергоефективності.

Про це у Facebook повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман за результатами телефонної розмови з віце-президентом Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марошем Шефчовичем.

“Домовились про залучення 100 млн євро з боку наших європейських партнерів – цільових коштів, які дадуть можливість наповнити Фонд та розпочати фінансування конкретних проектів з енергоефективності”, – зазначив Гройсман.

Водночас він додав, що практичні перемовини щодо фінансової підтримки Брюсселя цього проекту будуть продовжені найближчим часом, зокрема, під час візиту Шефчовича до Києва, який відбудеться, за його словами, у середині вересня.

“Створення Фонду енергоефективності – один з пріоритетів нашого уряду. У нас все готово для запуску цього проекту – прийняті необхідні законодавчі акти, підготовлено і погоджено відповідні установчі документи”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua