"Теплі" кредити в 2018 році профінансують на 400 млн гривень


"Теплі" кредити в 2018 році профінансують на 400 млн гривень

Кабмін заклав у бюджет на цей рік 400 млн гривень на фінансування населенню “теплих” кредитів.

Фінансування державної програми часткової компенсації “теплих” кредитів на термомодернізацію і заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі в 2018 році складе мінімум 400 млн гривень, повідомив на прес-конференції глава Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності) Сергій Савчук.

“Ми зараз працюємо з Міністерством фінансів, як мінімум 400 млн гривень… Зараз ведуться додаткові консультації з Міністерством фінансів, щоб цей напрямок збільшити”, – сказав Савчук.

На початку квітня 2015 року уряд прийняв програму компенсації 20-40% вартості кредитів на заходи з підвищення енергоефективності. Кабінет міністрів заклав у держбюджет на 2017 рік 400 млн гривень на реалізацію програми з фінансування населенню “теплих” кредитів, тоді як в 2016 році на ці цілі було виділено 900 мільйонів гривень. У другій половині 2017 року на цю програму було додатково направлено ще 400 млн гривень.

Механізм фінансування “теплих” кредитів передбачає відшкодування 20% суми кредиту (але не більше 12 тис. гривень) для громадян при заміні газових котлів, 35% суми кредиту (але не більше 14 тис. гривень) на енергоефективне обладнання і матеріали для фізичних осіб, 40% тіла кредиту (але не більше 14 тис. гривень в розрахунку на одну квартиру) на енергоефективне обладнання і матеріали для ОСББ і житлово-будівельних кооперативів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування