Голова Незалежної асоціації банків: Депозити зростають другий рік поспіль


Голова Незалежної асоціації банків: Депозити зростають другий рік поспіль

Голова Незалежної асоціації банків України, екс-міністр економіки Роман Шпек позитивно оцінює стан українського банківського ринку.

«Динаміка позитивна. Вже маємо два роки зростання депозитів. Якщо у нижній точці кризи в середині 2015 року в банківській системі залишалось лише 70% обсягу тих депозитів, що були в кінці 2013-го, то тепер цей показник дійшов до 84% і продовжує зростати», – повідомив Шпек.

За його даними, з початку року депозитний портфель юросіб збільшився на 0,4%, фізосіб – на 1,2%.

Шпек каже, що банківський сектор нарешті став прибутковим. «За перше півріччя прибуток банків склав 6,9 млрд грн. Банки оговтуються від величезних збитків, обережно посилюють кредитну активність», – сказав експерт.

За його словами, українська банківська система стає більш європейською. «Запроваджено жорсткі світові стандарти оцінки ризиків, посилилася консолідація ринку, вже немає таких банків, від зберігання коштів у яких я би однозначно відмовляв своїх знайомих», – запевняє Шпек.

Нагадуємо, що на порталі Finance.UA працює спеціальна програма Бонус до депозиту. За її допомогою можна суттєво збільшити процентну ставку за вкладом!

Як це зробити? Лише три кроки:

1. Заходьте на сторінку Бонус до депозиту від Finance.UA.

2. Обирайте зручну для Вас програму від банків у гривні, доларах або євро.

3. Оформлюйте заявку на сайті!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування