За 8 місяців відремонтовано лише третину з обіцяних Омеляном 2,5 тисяч кілометрів доріг


За 8 місяців відремонтовано лише третину з обіцяних Омеляном 2,5 тисяч кілометрів доріг

Сезон дорожніх робіт потроху добігає кінця, однак у працівників «Укравтодору» більша частина робіт, запланованих на 2017 рік, все ще попереду.

Такий висновок можна зробити з того, що, згідно з повідомленням Міністерства інфраструктури, станом на 18 серпня проведено поточний середній ремонт 756 км доріг, пише «Слово і Діло».

«За оперативними даними «Укравтодору», станом на 18 серпня 2017 року в межах наявного фінансування проведено поточний середній ремонт на 756 км автодоріг загального користування», – звітують у відомстві.

Читайте також: 2018-й має стати роком бетонних доріг – Омелян

Там також зазначають, що в минулому році в цей час через затягування тендерів ремонт доріг в країні тільки розпочався. Однак це не є виправданням для міністра інфраструктури Володимира Омеляна, який у січні пообіцяв, що до 2017 року будуть відремонтовані 2,5 тис. км доріг.

Таким чином, враховуючи те, що на даний момент виконано лише третину з анонсованих міністром робіт, Автодору доведеться працювати дуже швидкими темпами, щоб встигнути виконати план міністра до сезонного погіршення погодних умов.

Довідка Finance.UA:

  • Щорічно вартість ремонтних робіт на автошляхах України оцінюється в 60 млрд гривень.
  • За рейтингом якості доріг The World Economic Forum, Україна посідає 137 місце з 144.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування