Westinghouse готується наростити свою частку на ринку ядерного палива України


Westinghouse готується наростити свою частку на ринку ядерного палива України

Американсько-японська компанія Westinghouse готується до нарощування поставок ядерного палива власного виробництва на українські АЕС і збільшення своєї частки на ринку ядерного палива України. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“В ході свого візиту до Вашингтона президент Петро Порошенко заявив про намір забезпечити більш високу безпеку цього життєво важливого джерела енергії (ядерного палива – ред.) шляхом збільшення поставок палива Westinghouse… Цей історичний крок – в межах досяжності, і ми з нетерпінням готуємося до реалізації намірів президента і зміцнення енергетичної незалежності країни”, – наводяться в повідомленні слова президента Westinghouse в Європі, на Близькому Сході і в Африці Люка Ван Хулле.

За його словами, наростивши частку поставок ядерного палива Westinghouse, Україна вперше за роки незалежності буде отримувати більшість ядерного палива не з Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування