Американська XCoal відвантажила першу партію вугілля в Україну


Американська XCoal відвантажила першу партію вугілля в Україну

Американська компанія Xcoal Energy and Resources відвантажила в порту Балтімора першу партію антрацитового вугілля для ПАТ “Центренерго”, яка буде поставлена морем у порт “Южний”.

“Сьогодні ми маємо перше відвантаження антрацитового вугілля з США, яке прийшло з Пенсільванії і відвантажується тут, в Балтіморі (штат Меріленд)”, – повідомив посол України в США Валерій Чалий в ході прес-конференції в порту.

Він нагадав, що досягнуті в ході візиту президента України Петра Порошенка до США домовленості передбачають поставку 700 тис. тонн антрацитового вугілля з США

“Ціна конкурентна. Думаю, є перспектива, що ця ціна буде зменшуватися”, – додав посол.

За його словами, такі поставки є запорукою енергетичної безпеки України і дають роботу, в тому числі, українцям, які працюють на американських шахтах.

В. Чалий також повідомив, що розраховує на візит найближчим часом в Україну Ріка Перрі, відзначивши великі можливості для співпраці двох країн в енергетичній сфері.

На офіційній церемонії відвантаження першої партії вугілля були присутні також заступник міністра торгівлі США Ізраель Ернандес, помічник міністра енергетики США з міжнародних питань Уелс Гріффіт і керівництво компанії Xcoal.

Довідка Finance.UA:

  • “Центренерго” уклало з Xcoal Energy&Resources (США) контракт про постачання близько 700 тис. тонн вугілля антрацитної групи до кінця 2017 року.
  • Ціна першої партії складе $113/тонна, але вона не є фіксованою.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування