Порошенко: "точку неповернення", незважаючи на економічне зростання в Україні, ще не пройдено


Порошенко: "точку неповернення", незважаючи на економічне зростання в Україні, ще не пройдено

Україна вже демонструє економічне зростання, однак точка неповернення ще не пройдена, заявив президент Петро Порошенко.

“Зараз, нарешті, після блокування Росією в зв’язку з окупацією економічного потенціалу Донбасу і Криму, ми відновили економічне зростання, і вже п’ять кварталів поспіль країна демонструє економічне зростання”, – сказав П. Порошенко в ході робочої поїздки в Кіровоградську область у понеділок.

За словами глави держави, “найважче вже позаду”.

“Країна витримала випробування, український народ з честю продемонстрував свою здатність об’єднатися, протистояти агресору і в умовах війни забезпечити ефективний розвиток. На жаль, хочу зазначити, що в цьому сенсі точку неповернення ми ще не пройшли”, – сказав П. Порошенко.

За його словами, повернути країну у зворотний бік може як відновлення Росією гарячої фази війни, так і дії політиків-популістів, які, “дестабілізуючи ситуацію всередині країни, здатні звести нанівець всі наші зусилля”.

“Вони (популісти – ред.) здатні знищити все те, що люди вистраждали в останні роки, і робили все для того, щоб вигуками “всьому кінець, все пропало” деморалізувати українців”, – сказав П. Порошенко, додавши, що докладе максимум зусиль, щоб не допустити цього сценарію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування