В Україні створили чорний список таксистів


В Україні створили чорний список таксистів

Українські активісти, які влаштовували в Києві «полювання на живця» на водіїв забороненого «Яндекс. Таксі», таки виконали свою обіцянку і запустили ресурс collaborant.me, куди вносять дані водіїв цього сервісу.

Про це на Facebook повідомив відомий волонтер Роман Доник.

«Йде війна, і ворог сильніший і з більшою кількістю. У тому числі завдяки ось таким от «це не моя війна» і «це війна олігархів». Список таксистів буде поповнюватися», — написав Доник.

Автори сайту повідомляють, що вже внесли в нього більше ніж сотню таксистів. За їхнім задумом, цими людьми повинні зацікавитися податкова і СБУ.

Втім, новину про те, що їх внесли в чорний список, сприймають досить флегматично. «Я працював в «Яндекс. Таксі» ще до того, як воно потрапило під санкції. Зараз ні, — каже Максим Ф., який їздить на «литовці» Opel Vectra. — Про негатив на адресу «Яндекс. Таксі» я не чув. Внесли так внесли, що вони мені зроблять? Якщо подряпають чи обіллють фарбою машину, будуть нести кримінальну відповідальність».

Адвокат Ростислав Кравець звертає увагу, що має місце розголошення персональних даних. «Цим займається уповноважений з прав людини, крім того, із заявами можна звертатися в поліцію — про втручання в приватне життя і поширення персональних даних. Вони можуть звернутися до реєстратора доменного імені та до хостеру сайту, щоб закрити ресурс».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua