Україна буде відстоювати в суді "заморожені" 15 млн євро гарантій за проведення Євробачення-2017


Україна буде відстоювати в суді "заморожені" 15 млн євро гарантій за проведення Євробачення-2017

Кабінет міністрів України схвалив закупівлю юридичних послуг для представлення інтересів держави в суді у справі про “заморожування” EUR15 млн гарантій за проведення міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення” в 2017 році.

Згідно з розпорядженням №530 від 9 серпня, Кабмін дозволив закупівлю за переговорною процедурою юридичних послуг для захисту інтересів України у справі про позов держави Україна до компанії “Euronews SA”.

У повідомленні, яке додається до тексту розпорядження, зазначається, що уряд вживає заходів для повернення коштів фінансової гарантії для проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2017” в державний бюджет України.

Дане рішення дозволить Мін’юсту здійснити в 2017 році закупівлю за державні кошти послуг юридичних радників, примирителів, фахівців, експертів, у тому числі іноземних, які мають необхідні знання та досвід для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів України під час розгляду зазначеної справи в суді першої інстанції кантону Женеви (Швейцарія).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування