Російська група "Євраз" втратила півмільярда доларів від угоди з Ярославським


Російська група "Євраз" втратила півмільярда доларів від угоди з Ярославським

Російська група Evraz заявила про значні втрати при продажу українського рудника Євраз-Суха Балка структурі DCH Group бізнесмена Олександра Ярославського, які склали $556 млн, а з урахуванням курсових втрат при обміні валюти – $586 млн.

Відповідна інформація міститься в піврічному звіті групи.

“Група визнала збиток у розмірі $556 млн від продажу дочірньої компанії, в тому числі $586 млн кумулятивних обмінних втрат”, – констатується в документі.

При цьому уточнюється, що рудник було продано 1 червня 2017 року за $108 млн, з яких $25 млн оплачені покупцем при підписанні документів по угоді, решту буде виплачено траншами до кінця року.

Нагадаємо, що в травні Evraz Group S.A. підписала угоду про продаж Kadish Limited (головна компанія Євраз Суха Балка) компанії Berklemond Investments Ltd (входить до складу DCH Group).

До недавнього часу у Evraz в Україні було три активи: Євраз – Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського (Дніпро), Євраз Южкокс і Євраз – Суха Балка (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.).

Ціна продажу Євраз-Суха Балка склала $110 млн без урахування боргу, сума буде виплачена кількома траншами: $25 млн Євраз отримає після підписання угоди про продаж, залишок – до 31 грудня 2017 року.

У 2007 році група Євраз придбала Суху Балку у групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування