У НАБУ обіцяють максимально швидкі результати у справі щодо Приватбанку


У НАБУ обіцяють максимально швидкі результати у справі щодо Приватбанку

Національне антикорупційне бюро України вже провело понад 50 обшуків у офісах Приватбанку і намагається розслідувати справу щодо цієї установи максимально швидко.

Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

«Ми ніколи не міряємо свою роботу кількістю проведених обшуків, але там проведено понад 50 обшуків і встановлюються усі можливі особи, причетні до цієї оборудки, також паралельно проводяться економічні дослідження для того, щоб виконати вимоги КПК щодо встановлення збитків експертним шляхом», – зазначив Ситник.

Читайте також: Експерт розповів, у якому випадку іноземні інвестори зайдуть в ПриватБанк

За його словами, найближчим часом буде сформоване коло підозрюваних. «Ми розуміємо, наскільки це важливо зараз, бо 1 липня минуло — час, коли акціонери повинні були виконати свої зобов’язання, але не виконали. Ми розуміємо, що справа повинна бути розслідувана миттєво, і ми намагаємося максимально швидко по ній іти», – сказав директор НАБУ.

Довідка Finance.UA:

  • 19 грудня минулого року Приватбанк перейшов у державну власність.
  • Протягом червня екс-власник ПАТ КБ “Приватбанк” Ігор Коломойський подав до суду серію позовів, направлених проти Кабміну, НБУ та Приватбанку.
  • НАБУ розслідує кримінальне провадження за фактами розтрати коштів Приватбанку в особливо великому розмірі, вчиненої менеджментом та власниками істотної участі вказаної банківської установи, внаслідок чого держава зазнала збитків у розмірі докапіталізації банку в сумі 116,8 млрд грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування