Заповнюваність готелів Києва не перевищує 50% (інфографіка)


Заповнюваність готелів Києва не перевищує 50% (інфографіка)

Згідно з даними Colliers International (Україна), станом на кінець червня 2017 року в Києві працювало 28 готелів категорії 4-5 зірок, 51 готель – категорії 2-3 зірки і близько 21 готелю – категорії 1 зірка.

Найбільш численною є категорія 3 зірки – близько 42% всього номерного фонду. Однак варто звернути увагу, що серед близько 60 готелів середнього цінового сегмента менше половини є дійсно якісними готелями, що відповідають європейській класифікації готелів середнього цінового сегменту.

На даний момент у Києві функціонують лише 10 готелів високого і середнього цінового сегментів під управлінням міжнародних готельних операторів.

Проведення Чемпіонату світу з хокею і Євробачення-2017 спровокували невелике збільшення туристичної активності, збільшилася кількість поїздок, як з-за кордону, так і інших міст України. За офіційною інформацією Управління туризму Київської міської державної адміністрації, в столицю на пісенний конкурс Євробачення-2017 приїхали близько 60 тис. туристів, з них близько 20 тис. іноземних громадян і близько 40 тис. наших співвітчизників з інших міст України.

Водночас істотно поліпшити заповнюваність вдалося тільки тим готелям, які офіційно приймали делегації. Інші готелі спрацювали нижче плану через зниження загальної ділової активності в місті під час проведення Євробачення-2017.

Заповнюваність якісних готелів під управлінням професійних операторів у Києві в категорії 4 і 5 зірок в першому півріччі склала близько 40-45%, готелі категорії 3 зірки відпрацювали першу половину року з показником заповнюваності на рівні 50-55%.

В середньому запитувана вартість номера категорії “стандарт” (вартості стійки) станом на квітень 2017 року порівняно з аналогічним періодом минулого року (в євро) знизилася на 7% в готелях категорії 5 зірок і склала €331; в готелях категорії 4 зірки знизилася на 8% до €133; а в категорії 3 зірки збільшилася на 3% до €57.

За результатами півріччя середня вартість проданого номера в день (ADR) для якісних готелів під управлінням професійних операторів склала: для готелів категорії 5 зірок близько €160-170, для категорії 4 зірки – близько €90-100, для готелів категорії 3 зірки ADR склав близько €40-50.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua