Україна не встигає освоїти міжнародне фінансування ремонту доріг, - "Укрдорінвест"


Україна не встигає освоїти міжнародне фінансування ремонту доріг, - "Укрдорінвест"

Невикористані гроші продовжують знаходиться “на балансі банку”. Підрядники не встигають освоювати кошти міжнародних фінансових інститутів на ремонт українських доріг.

Про це повідомила директор ДП “Укрдорінвест” Олена Криворучко в ефірі “5 каналу”.

“Коли запитують, чому є кредитний договір, який розрахований на п’ять років, і основним показником успішної реалізації проектів є так зване “вибирання” кредитних коштів, чому це “вибирання” недостатньо велике, так от саме з тих причин, що контроль і моніторинг, і до моменту оплати безпосередньо підрядній організації він настільки великий, що не встигають у більшості випадків, навіть за умови успішної реалізації, навіть без суттєвих затримок, не встигають більшою мірою вчасно освоїти ці кошти”, – заявила Криворучко.

За її словами, ці невикористані гроші продовжують знаходиться “на балансі банку”. Як повідомлялося раніше, Державна фіскальна служба України за сім місяців направила понад 8 млрд гривень на реконструкцію доріг.

Фінансування відбувалося в рамках експерименту з перерахування 50% від перевиконання надходжень митниці. Таким чином, Одеська митниця забезпечила перерахування 1,6 млрд гривень, Київська – 1,4 млрд гривень, Львівська – 666 млн гривень, Київська міська – 603 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування