Українців змусять доплачувати за важкі посилки


Українців змусять доплачувати за важкі посилки

Українцям дозволять більше пересилати за кордон без податків. У Верховній Раді зареєстровані законопроекти, що пропонують збільшити безподаткову цінність посилок з 150 до 200 євро. При цьому законотворці пропонують встановити ліміт маси. У скільки б не оцінювався товар, що пересилається, заплатити мито доведеться за кожну посилку важчу 50 кг.

Відповідні зміни пропонується внести до Податкового та Митного кодексу України. Автор законопроектів народний депутат Михайло Хміль (Народний фронт) в пояснювальній записці до документа зазначає, що «одним із пріоритетних напрямів правової політики держави є забезпечення можливості громадян отримувати якісні товари при існуючих незначних доходах громадян».

При цьому пропозицію встановити ліміт безмитної маси посилки автор документа пояснює прагненням наблизити вітчизняне законодавство до європейських норм.

Читайте також: Нова пошта підвищує тарифи з 1 серпня

«Відповідно до статті 114РП Регламенту поштових посилок максимальна маса кожної не може перевищувати 50 кг. Через те, що Україна зобов’язана керуватися актами всесвітнього поштового союзу, аналогічна норма повинна бути закріплена в нормах митного кодексу України в контексті їх безмитного пересилання», – йдеться в документі, розміщеному на сайті ВР.

Нагадаємо, восени 2016 року в Україні розгорівся гучний скандал. Тоді найбільших постачальників електроніки звинуватили в лобіюванні законопроекту, згідно з яким податками планували обкласти всі посилки, що надходять в країну, вартістю понад 22 євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування