0 800 307 555
0 800 307 555

В уряді планують 2017 року відремонтувати втричі більше доріг, ніж попереднього


В уряді планують 2017 року відремонтувати втричі більше доріг, ніж попереднього

Обсяги ремонту доріг в Україні за підсумками січня-липня 2017 року вдвічі перевищують показники аналогічного періоду 2016 року, повідомив віце-прем’єр Володимир Кістіон.

“Виходячи з таких темпів, у нас є всі шанси за підсумками року втричі збільшити обсяги відремонтованих доріг в Україні”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Віце-прем’єр зазначив, що фінансовий ресурс для виконання таких амбітних планів уряд забезпечив.

Кістіон уточнив, що краще за інших справляються з ремонтом Львівська, Івано-Франківська, Харківська, Одеська та Дніпропетровська області, тоді як Київська, Запорізька, Миколаївська, Сумська та Херсонська області дещо відстають від графіка.

Згідно зі звітом уряду, в 2016 році було відремонтовано 949,7 км дорожнього покриття та ліквідовано 9,12 млн кв. м ямковості, що в 4 рази більше від показника 2015 року, що відповідно в 4 і в 1,5 разу перевищує показники 2015 року.

Гройсман раніше вказував, що за перше півріччя поточного року було відремонтовано 372 км доріг та ліквідовано 5,96 млн кв. м ямковості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua