Ціна золота знижується з максимуму за 7 тижнів


Ціна золота знижується з максимуму за 7 тижнів

Ціни на дорогоцінні метали знижуються в середу, золото відступило від досягнутого напередодні 7-тижневого максимуму на тлі стабілізації курсу долара в очікуванні даних про ринок праці США.

Котирування контрактів на золото з поставкою в серпні на електронних торгах на біржі Comex у Нью-Йорку знизилися на 0,4%, до $1267,20 за тройську унцію. Спотова ціна золота в злитках зменшилася на 0,2%, до $1265,79 за унцію.

Як стало відомо в середу, інвестори в липні вивели $2,4 млрд з найбільшого золотого ETF світу – SPDR Gold Shares. При цьому спотова ціна золота минулого місяця збільшилася на 2,2%.

“П’ятничні оновлення щодо ринку праці США є фактором ризику і можуть повернути увагу ринку до фундаментальних економічних показників, – вважає стратег IG Asia Цзін’і Пань. – Якщо дані в цьому статистичному звіті будуть оптимістичними, зростання цін на золото може бути обмежене”.

Експерти, опитані MarketWatch, в середньому очікують, що число робочих місць в американській економіці в липні зросло на 180 тис. Після стрибка на 222 тис. в попередньому місяці. Безробіття, як очікується, зменшилося до 4,3% з 4,4%.

Курс долара до євро на 10:37 кч опустився на 0,2%, до $1,1827, після підвищення на 0,3% у вівторок.

Срібло в середу подешевшало на 0,5%, до $16,63 за унцію, платина – на 0,3%, до $942,69 за унцію, паладій – також на 0,3%, до $892,5 за унцію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування