Підсумки зборів акціонерів: Індустріалбанк та Експрес-банк об`єднуються


Підсумки зборів акціонерів: Індустріалбанк та Експрес-банк об`єднуються

1 серпня 2017 року відбулися збори акціонерів Індустріалбанку та Експрес-банку. Був затверджений план реорганізації Експрес-банку і приєднання його до Індустріалбанку. Також визначено склад Правління об’єднаного Банку.

Основні питання, розглянуті в ході зборів акціонерів, стосуються процедури об’єднання банків. Рішенням акціонерів буде проведена реорганізація Експрес-банку з приєднанням його до Індустріалбанку. Завдяки спрощеній процедурі, визначеної Законом України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків», процес буде пройдений в більш короткі терміни.

Головою Правління об’єднаного Банку затверджений Михайло Букрєєв. Склад Правління буде сформований з представників двох банків. До нього увійдуть: Владислав Дідовець, Артем Лазня, Влад Верченко, Інна Завадська та Ірина Мар`янко.

Власний капітал об`єднаного Банку складе 1 млрд 352 млн грн, активи – 4 млрд 24 млн грн, а кількість відділень зросте до 125.

“Ми провели велику роботу і зараз сформовані загальні принципи інтеграції. Злиття буде поступовим і пройде на рівні процесів. уніфікації процедур, удосконалення продуктів і сервісів. Ми об`єднуємо кращі компетенції і досвід співробітників Індустріалбанку та Експрес-банку, щод створити єдиний банк-лідер з розвиненою інфраструктурою, який стане надійним фінансовим партнером для своїх клієнтів”, – коментує Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

Індустріалбанк та Експрес-банк мають спільну групу акціонерів: Роза Дворецька, Ігор Дворецький та Анна Дворецька володіють 70% уставного капіталу Індустріалбанку, а в Експрес-банку Розі та Ігореві Дворецьким належить 80% статутного капіталу.

Погодження плану реорганізації отримано від НБУ 14 липня 2017 року. Раніше, а саме в листопаді 2016 року, згідно з рішенням Комітету НБУ з питань надзору та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем, була визначена банківська група у складі Індустріалбанку, Експрес-банку та страхової компанії “Захід – резерв”.

Більш детальну інформацію про об`єднання, а також відповіді на питання з об`єднання Індустріалбанку та Експрес-банку читайте за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування