29919
У соцмережі поскаржилися на новий вид шахрайства з картками Приватбанку
— Кримінал
Українці знову скаржаться на шахрайство з картками Приватбанку. «Увага! Сьогодні пішов продзвін на мобільні номери клієнтів Приватбанку. У нас з дружиною таких два (у нас там випущені картки). На наші номери кожні 10-20 хвилин телефонує робот з одного з 4 номерів +38067 469137 -1, -2, -3, -4 (змінюється тільки остання цифра) і російською мовою голосом з унітазу повідомляє: «Уважаемый клиент! Срочно оплатите задолженность в Приватбанке», — повідомив клієнт держбанку на своїй сторінці в Facebook.
За його словами, ніякої заборгованості перед Приватбанком ні у нього, ні у його дружини немає.
Повідомлення викликало бурхливу реакцію в мережі. В одному з коментарів до публікації інший користувач припустив, що таким чином шахраї намагаються перехопити доступ до сім-карток, щоб в подальшому скористатися платіжною карткою в мережі інтернет.
«Спочатку шахраї роблять кілька дзвінків, чекають, коли ви передзвоните за одним з номерів. Потім поповнюють рахунок на 10 гривень. А далі шахраї відновлюють пак код у оператора, отримують дублікат сім-картки, блокуючи вашу. І ваш пароль картки Приват приходить вже на їхню сім», — висловився користувач соціальної мережі.
У коментарях до повідомлення представники Приватбанку підтвердили, що банк не має ніякого відношення до дзвінків з вказаних номерів, а також уточнили, що ніяких претензій до клієнта щодо непогашеної заборгованості не мають.
Зі слів клієнта, який залишив повідомлення, відреагував на публікацію і оператор стільникового зв’язку, з чиїх номерів проводився обзвін. «Дзвінки з вищевказаних номерів приходили з 6:16 ранку до 8:46, після чого припинилися, оскільки всі 4 номери були заблоковані оператором», – додав клієнт банку.
За матеріалами: УБР
Поділитися новиною
Також за темою
ДБР викрило мільйонні відкати на продуктах для ЗСУ
У Запоріжжі викрили мережу шахрайських call-центрів, які ошукали людей на мільйони
В Україні викрили шахрайську групу, яка завдала збитків банкам на понад 13 млн грн
Компанія без досвіду постачала на фронт неякісні міни на мільярди гривень — розслідування ДБР
Податківці виявили понад 800 ФОП, задіяних у схемах мінімізації податків
Майже 20 млн грн за непридатне житло: ДБР викрило схему в ДСНС на Буковині
