У російському Сбербанку стався платіжний збій


У російському Сбербанку стався платіжний збій

Вранці 31 липня у клієнтів Сбербанку в Росії виникли проблеми з проведенням операцій за допомогою системи «Сбербанк Онлайн» і банківських карток. Користувачі скаржилися на неможливість провести платежі за картками і здійснити онлайн-платежі. Про це повідомляє РБК.

Проблеми спостерігалися в різних регіонах країни. Так, у Москві було неможливо перевести гроші з картки на картку через систему «Сбербанк Онлайн». За даними Ura.ru, у Свердловській і Челябінській областях у власників карток Сбербанку виникли проблеми з оплатою товарів у магазинах.

У Хабаровську, як повідомляє видання Khabara.ru, багато хто не міг отримати гроші в банкоматах і провести оплату через термінали. При цьому банкомати Сбербанку працювали з картками інших банків.

Повідомлення про проблеми зі Сбербанком також надходили з Башкирії, Тверської, Іркутської, Амурської, Новосибірської, Кемеровської, Томської областей, Краснодарського, Алтайського, Красноярського країв.

Читайте також: НБУ відхилив заявки потенційних покупців Сбербанку та ПІБ

У прес-службі Сбербанку визнали наявність збою, вказавши, що в даний час неполадки усунуто.

«Сьогодні вранці у деяких клієнтів могли спостерігатися тимчасові труднощі при використанні банківських карток. Зараз обслуговування ведеться в звичайному режимі», — повідомив співрозмовник РБК.

Про причини збою в Сбербанку не повідомили.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Сбербанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua