МАУ спростовує наявність боргу в 400 млн грн перед держбюджетом


МАУ спростовує наявність боргу в 400 млн грн перед держбюджетом

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ, Київ), найбільша авіакомпанія країни, спростовує наявність заборгованості перед державним бюджетом у сумі 400 млн грн, про що раніше заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Про це напередодні повідомив президент МАУ Юрій Мірошников на прес-конференції в Києві.

“Що стосується 400 млн грн, озвучених паном міністром, я не знаю, яким чином він порахував ці цифри, боргу такого немає. Я можу припустити, що мова йде про спірну суму, і тут, напевно, не вистачить і години, щоб перерахувати кількість судових позовів щодо збору в спецфонд, який з певного моменту, на глибоке переконання МАУ, підкріплене не тільки думками незалежних юридичних експертиз, але й судовими рішеннями, перестав бути законним, і МАУ припинила його оплачувати”, – заявив він.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив про наявність заборгованості МАУ перед державним бюджетом у розмірі 400 млн грн і радив її керівництву зосередитися на цьому питанні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua