Якщо в мене заберуть громадянство, бути поруч із Саакашвілі почесно - Коломойський


Якщо в мене заберуть громадянство, бути поруч із Саакашвілі почесно - Коломойський

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що позбавлення колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі громадянства України негативно позначиться на репутації держави в світі.

“Позбавлення громадянства Саакашвілі – це ганебна пляма на репутації нашої держави. Ще більш ганебним є те, що, незважаючи на прагнення до Європи, реалізовано це в “кращих” радянських традиціях”, – говорить Коломойський. На думку олігарха, “тільки історія дасть оцінку, позитивний він герой для України чи ні”.

Читайте також: За що Саакашвілі позбавили українського громадянства

“Особисто я можу сказати тільки те, що з ним не було і, сподіваюся, не буде нудно. І не важливо, якими мотивами він керувався, коли розворушив наше сонне царство”, – заявив він. За словами Коломойського, що якщо його самого, можливо, коли-небудь позбавлять громадянства, то йому буде почесно опинитися в списку поряд з Саакашвілі.

“Якщо мене коли-небудь позбавлять громадянства, то присутність в його компанії буде дуже почесним. Також, як за радянської влади, для тих, кого позбавляли громадянства, почесно було опинитися в компанії Солженіцина, Бродського, Аксьонова, Ростроповича і Вишневської”, – міркує олігарх. Як відомо, раніше Саакашвілі і Коломойський неодноразово критикували один одного і з’ясовували стосунки в судах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua