Якою енергією користується світ (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Якою енергією користується світ (інфографіка)

Енергетика
2776
Супутникові знімки Землі вночі сайту GoCompare.com вдалося розділити за джерелами отримання енергоресурсів: викопне паливо, відновлювані джерела енергії або ядерне паливо.
Викопне паливо
У глобальному масштабі на викопне паливо припадає близько двох третин всього обсягу споживаних енергоресурсів. Також варто відзначити, що викопні види палива становлять більшість неелектричних джерел енергії для необхідних речей, таких як автомобілі, літаки та кораблі, які не відображені на карті.
Piccy.info - Free Image Hosting
Тільки ядерне паливо
Ядерна енергія становить близько 10% від загального обсягу споживання енергоресурсів у світі – і Франція є найбільш надійною країною в світі, отримуючи близько 74% свого енергетичного балансу від ядерної енергії. Ядерне паливо є основним джерелом енергії в решті Європи.
Бельгія (51%), Швеція (43%), Угорщина (51%), Словаччина (55%), Чехія (35%), Словенія (33%), Україна (43%) і Фінляндія (33%) отримують значні обсяги електроенергії від ядерних реакторів.
Piccy.info - Free Image Hosting
Відновлювальні джерела енергії
Тут важливо пам’ятати, що гідроелектроенергія є найбільшим джерелом відновлюваної енергії на сьогоднішній день і що такі країни, як Канада і Бразилія, сильно залежать від гідроенергетики.
Не рахуючи гідроенергетику, Італія є лідером у виробництві сонячної енергії (6% усієї електроенергії). Тим часом, тільки вісім країн використовують понад 80% всієї потужності вітру: Франція, Канада, Великобританія, Іспанія, Індія, Німеччина, США і Китай.
Нарешті, варто відзначити, що є чотири дрібніші країни, які отримують всю або майже всю свою електрику з відновлюваних джерел. Серед них Ісландія (72% – гідроенергетика, 28% – геотермальна енергія), Албанія (100% – гідроенергія), Парагвай (100% – гідроенергія) і Норвегія (97% – гідроенергія, 2% – викопне паливо і 1% – інші види енергії).
Piccy.info - Free Image Hosting
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас