0 800 307 555
0 800 307 555

Омелян пояснив, навіщо МАУ втягує Мінінфраструктури в судові розгляди


Омелян пояснив, навіщо МАУ втягує Мінінфраструктури в судові розгляди

Протистояння міністра інфраструктури Володимира Омеляна з МАУ Ігоря Коломойського стало одним з найбільш резонансних скандалів країни. Днями авіакомпанія МАУ подала судовий позов проти Мінінфраструктури, звинувачуючи чиновників у створенні дискримінаційних умов на ринку та втраченому з цієї причини прибутку.

Володимир Омелян у відповідь пообіцяв подумати про відповідний позов про розірвання договорів МАУ з аеропортами і нагадав Арону Майбергу про 400 млн грн авіаційного збору, нібито не сплачених МАУ в бюджет.

Відповідаючи на питання, навіщо МАУ втягує Мінінфраструктури у судові розгляди, Омелян сказав: “Те, що відбувається сьогодні, – це свідоме блокування розвитку авіаційної галузі. Вкладається великий ресурс, щоб зупинити прихід найбільшого лоукосту Європи в Україну. Ми вважаємо ці позови необґрунтованими. За тією ж логікою всі договори МАУ можуть визнаватися недійсними. Мабуть, міністерству варто подумати над таким зустрічним позовом і позбавити авіакомпанію того привілейованого становища, яке вона має в аеропорту “Бориспіль”.

Довідка Фінанси.юа:

  • Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” 26 липня подала до Господарського суду Києва позов до Міністерства інфраструктури, в якому вимагає компенсувати їй 20 млн гривень.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua