У Telegram додали фото і відео, які самознищуються


У Telegram додали фото і відео, які самознищуються

Популярний месенджер Telegram в останній версії 4.2 отримав фото і відео, які самознищуються, а також кілька інших нововведень, про що зазначається в офіційному блозі сервісу.

Повідомляється, що послання, які самознищується, будуть доступні користувачеві обмежену кількість часу, після чого безповоротно зникнуть.

Ще одним нововведенням стало залучення CDN-мережі (Content Delivery Network, мережа доставки контенту) для кешування файлів переданих в публічних чатах і каналах. Це має збільшити швидкість їх завантаження на пристроях.

Розробники підкреслюють, що CDN-мережа буде використана тільки для зберігання загальнодоступних файлів, і це не стосується особистих і секретних чатів.

Однак навіть в цьому випадку CDN-провайдер потребуватиме спеціального ключа, щоб отримати доступ до інформації.

Довідка Finance.UA:

  • Мессенджер Telegram, створений Павлом Дуровим, 28 червня отримав офіційний статус організатора поширення інформації в Росії. При цьому творець Telegram Павло Дуров погодився внести месенджер до реєстру Роскомнагляду на основі реєстраційних даних, оскільки даний крок не вимагає отримання доступу до особистого листуванні користувачів Telegram.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua