З України до Польщі буде їздити більше швидкісних поїздів


З України до Польщі буде їздити більше швидкісних поїздів

“Укрзалізниця” планує з’єднати швидкісним рухом з Польщею Вінницьку, Хмельницьку та Тернопільську області.

Про це повідомляє Mind з посиланням на прес-службу “Укрзалізниці”.

Як повідомляється, “Укрзалізниця” планує збільшити інтенсивність на існуючих маршрутах і відкрити нові маршрути до 2025 року. Для цього компанія має намір купити 13 електропоїздів.

Планується, що для придбання нових поїздів компанії необхідно близько 300-400 млн доларів з розрахунку базової ціни одного електропоїзда подвійного живлення за цінами 2017 року. Потенційними виробниками швидкісного рухомого складу можуть бути як вітчизняні, так і іноземні компанії.

В “Укрзалізниці” кажуть, що вже повністю себе виправдало курсування поїзда Київ – Львів до станції Перемишль у Польщі (поїзд був запущений 23 грудня 2016), тому компанія зараз розглядає кілька варіантів запуску прямування інших поїздів львівського напрямку сусідніх держав Європейського союзу.

Також в “Укрзалізниці” працюють над питанням продовження маршруту прямування поїзда №747/748 Дарниця, Київ – Львів у Перемишль.

“Це дозволить зв’язати швидкісним рухом Вінницьку, Хмельницьку та Тернопільську області з Польщею”, – зазначають у компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua