Побутовому споживачеві не можна нав'язувати марку і тип лічильника газу - НКРЕКП


Побутовому споживачеві не можна нав'язувати марку і тип лічильника газу - НКРЕКП

Побутовий споживач має право придбати лічильник газу за власний розсуд та самостійно обрати його тип і марку. Нав’язування оператором ГРМ лічильників газу є порушенням ліцензійних умов.

Про це попереджає Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Комісія зазначила, що підбір типорозміру лічильника проводиться на етапі проектування в залежності від витрати газу встановленого (або такого, що проектується) газового обладнання. Інформація про витрату газу вказується в паспорті кожного газового приладу і залежить від його потужності.

Для встановлення лічильника газу споживачу необхідно звернутися до оператора газорозподільної системи з метою узгодження порядку дій щодо встановлення лічильника газу (видача технічних умов, погодження проекту тощо). Після виконання робіт потрібно знову звернутися до оператора ГРМ для проведення первинного обстеження вузла обліку з метою введення лічильника газу в експлуатацію та його опломбування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua