Щоб знизити ризик: Українським водіям готують нові норми і правила


Щоб знизити ризик: Українським водіям готують нові норми і правила

У Кабінеті міністрів України всерйоз мають намір скоротити кількість ДТП і знизити смертність на дорогах. У зв’язку з цим, вже до 2020 року для водіїв діятиме низка нових норм і правил. Зокрема, про це йдеться в новій дорожній стратегії Кабміну.

«Що саме пропонує “Укравтодор” для зниження небезпеки на дорогах: Ми пропонуємо будівництво мінімум 500 кільцевих розв’язок замість сьогоднішніх нерегульованих перехресть, оновлення технічних стандартів для проектування і будівництва дороги, облаштування мінімум 1 тис. наземних пішохідних переходів, також це і острівки безпеки, освітлення, якісні дорожні знаки, розмітка», – сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Він також зазначив, що в рамках роботи Дорожнього фонду, 5% його надходжень будуть направлятися на заходи з безпеки на дорогах.

«Ми очікуємо, що в 2018 році році ми спрямуємо 1,6 млрд грн на безпеку, в 2019 році – 2,5 млрд, 2020 році – не менше 3,5 млрд грн. Ми повинні до 2020 року скоротити на 50% смертність на українських дорогах», – повідомив міністр.

Стратегія передбачає систематизацію порядків проведення профілактичних наркологічних оглядів, обов’язкових психологічних оглядів водіїв та кандидатів у водії.

Крім цього пропонується підвищення відповідальності за порушення габаритно-вагових норм на дорогах; введення європейської системи допуску до ринку автомобільних перевезень пасажирів і вантажів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua