У BMW вмонтують Skype


У BMW вмонтують Skype

Автоконцерн BMW і корпорація Microsoft розширюють свою співпрацю, щоб перенести корпоративну версію Skype for Business на автомобілі.

Так, згідно з їх планами, BMW почне встановлювати бізнес-версію Skype в інформаційно-розважальні системи iDrive автомобілів 5 series.

Раніше BMW одним з перших додав у свої автомобілі підтримку хмарного сервісу Office 365, тому впровадження бізнес-версії Skype цілком можна вважати наступним логічним етапом співпраці компаній.

Як вже зазначалося вище, він увійде до складу пакету програм інформаційно-розважальної системи iDrive і дозволить приєднуватися до запланованих конференц-дзвінків прямо з машини без необхідності ручного введення даних для входу.

Крім того, система буде повідомляти водіїв про заплановані групові конференції і зміни у розкладі.

За умовами угоди, BMW також повинна забезпечити в своїх автомобілях більш тісну інтеграцію iDrive з календарями, контактами та списками справ з сервісу Microsoft Exchange.

Автовиробник планує почати встановлювати Skype for Business на свої автомобілі у Франції, Німеччині і Великобританії, а потім поступово охопити інші країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua