Fiat Chrysler відкликає ще 1,33 млн машин по всьому світу


Fiat Chrysler відкликає ще 1,33 млн машин по всьому світу

Автоконцерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA) в п’ятницю оголосив про відкликання автомобілів по всьому світу – 1,33 мільйона машин відкликаються через імовірність розкриття подушок безпеки, а також у зв’язку з можливістю загоряння генератора, йдеться в повідомленні компанії.

З початку року FCA оголосила про приблизно 10 відкликань автомобілів по всьому світу. Серед причин називалися проблеми з мимовільним розкриттям подушок безпеки, можливість раптового відключення систем безпеки автомобілів, дефекти склоочисників, проблеми з режимом паркування, системою гальмування та багато інших.

У п’ятницю компанія повідомила, що близько 770 тисяч автомобілів будуть відкликані через проблеми з мимовільним розкриттям подушок безпеки. Через цю несправність, за даними компанії, постраждали п’ятеро людей, проте ніяких аварій не сталося.

Нинішнє відкликання стосується 538 тисяч машин моделі Dodge Journey 2011-2015 модельного року в Північній Америці і 233 тисяч автомобілів моделі Fiat Freemont 2011-2015 модельного року по всьому світу. Дилери компанії замінять несправні дроти, які призводять до розкриття подушок безпеки, і при необхідності додадуть додатковий захист.

Крім цього FCA відкликає 565 тисяч автомобілів Chrysler 300, Dodge Charger Dodge Challenger і Dodge Durango 2011-2014 модельних років, а також Jeep Grand Cherokee 2012-2014 модельних років. Причина відкликання – ймовірність виникнення загоряння генератора при високих температурах повітря. Компанії відомо про два потенційно пов’язані з даною несправністю інциденти, при цьому постраждалих немає.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua