В Австрії понад 1800 поштових відділень почали продавати криптовалюти


В Австрії понад 1800 поштових відділень почали продавати криптовалюти

Поштовий провайдер Austrian Post додав можливість купувати криптовалюти біткоїн, Ethereum, Dash і Litecoin в більш ніж 1 800 відділеннях, розташованих по всій країні. Про це пише Bitcoin.com.

Як повідомляє видання, опція стала доступною завдяки партнерству найбільшого австрійського поштового провайдера з платформою BitPanda (в минулому Coinimal). За словами представників BitPanda, в даний час клієнтська база сервісу становить понад 300 000 користувачів.

На думку представників BitPanda, співпраця з Austrian Post дасть можливість компанії ще більше наростити клієнтську базу і збільшити обсяг транзакцій, здійснюваних через дану платформу.

Клієнти поштових відділень Austrian Post зможуть купити паперові ваучери Bitpanda номіналом 50, 100 і 500 євро. Далі, за допомогою коду ваучера користувачі зможуть на сайті Bitpanda придбати будь-яку з чотирьох доступних криптовалют.

“Цифрові активи будуть грати ключову роль в нашому житті, і вони не суперечать класичним валютам”, — зазначили представники BitPanda.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua