Google вдалося виграти суд на мільярд євро


Google вдалося виграти суд на мільярд євро

Компанія Google виграла судовий спір у Франції, що дозволить компанії уникнути виплат у розмірі €1,12 млрд до бюджету країни, на яких наполягала французька податкова служба.

Згідно з рішенням французького суду, Google не порушувала законодавства, фіксуючи частину продажів усередині країни в звітності ірландського підрозділу.

Суд постановив, що ірландський підрозділ Google, що відповідає за європейські операції компанії, не може оподатковуватися у Франції.

“Ірландська компанія Google Ireland Ltd. не могла обкладатися податком у Франції”, – йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, що в 2015 році французька податкова служба звернулася до правоохоронних органів країни зі скаргою на те, що компанія Google Ireland Ltd. не подала податкову декларацію, незважаючи на здійснення діяльності на території Франції.

“Французький адміністративний суд підтвердив, що Google підпорядковується французькому законодавству і міжнародним стандартам”, – йдеться в заяві Google.

Європейська комісія оштрафувала американську компанію Google на рекордні €2,4 млрд в рамках справи про зловживання компанією домінуючим становищем на ринку при просуванні сервісу Google Shopping.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua