Для запуску терміналу F у "Борисполі" треба 100 мільйонів - гендиректор


Для запуску терміналу F у "Борисполі" треба 100 мільйонів - гендиректор

Для запуску роботи терміналу F в аеропорту “Бориспіль” треба приблизно 4 місяці і 100 млн грн.

Про це на брифінгу сказав генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Павло Рябікін.

“Є два термінали – це термінал В і термінал F, один з них виведений з експлуатації – це термінал F і для відновлення його діяльності потрібні інвестиції”, – сказав Рябікін.

Він відзначив, що термінал використовується на заходах, які дозволяють окупити його утримання, там проводяться рекламні акції, презентації і конференції.

“У разі потреби включити його до виробничого процесу, у нас є програма, яка дасть змогу від моменту ухвалення рішення і до моменту запуску, протягом приблизно 120 днів, здійснити відкриття цього термінала, і витратити на це доведеться 100 млн грн. Задоволення досить дороге, оскільки було демонтовано багато обладнання при переїзді звідти”, – сказав Рябікін.

Він також відзначив, що термінал В сьогодні існує як резервний термінал, який знаходиться в робочому стані і який періодично використовується для обслуговування сезонних програм, наприклад, коли прилітає велика кількість паломників-хасидів.

“У разі якщо почнуться великі обсяги перельотів лоукост-перевізників, то ми зможемо його оперативно відкрити для обслуговування”, – додав Рябікін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua