Shell щорічно вкладатиме 1 мільярд доларів у "зелену енергетику" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Shell щорічно вкладатиме 1 мільярд доларів у "зелену енергетику"

Енергетика
257
Royal Dutch Shell планує вкладати до 1 мільярда доларів на рік в підрозділ New Energies, що займається розвитком відновлюваних джерел енергії.
Про це заявив головний виконавчий директор компанії Бен ван Берден.
“У деяких частинах світу ми спостерігаємо, що електромобілі на акумуляторах набувають популярності у споживачів, при цьому витрати на проекти вітрової та сонячної генерації знижуються”, – цитує його виступ агентство Bloomberg.
За словами глави Shell, такі зміни є позитивною новиною для всього світу, і їм варто сприяти.
Shell звертає увагу на широкі можливості в проектах, де одних акумуляторів недостатньо: для авіаперевезень, морського і важкого автомобільного транспорту більш актуальні водневе паливо, скраплений природний газ і біопаливо нового покоління, вважають в компанії.
При цьому Бен ван Берден вважає, що в країнах Азії та Африки, що розвиваються, де структура енергогенерації ще не стала довершеною, існує можливість переходу до екологічно чистих видів палива, минаючи стандартну прогресію від більш “брудних” до менш шкідливих енергоносіїв.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас