Порошенко хоче скасувати е-декларування для антикорупційних організацій


Порошенко хоче скасувати е-декларування для антикорупційних організацій

Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради пакет законопроектів щодо скасування е-декларування антикорупційних громадських організацій.

Як повідомила прес-служба глави держави, мова йде про проекти законів “Про внесення змін до Податкового кодексу” та “Про внесення змін у деякі законодавчі акти щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги”.

Як повідомляється, законопроектом пропонується прозорість громадських організацій і тих фізичних осіб-підприємців, хто отримує безпосередньо кошти донорів – міжнародну технічну допомогу. Він також підкреслив, що публічну звітність будуть подавати всі громадські організації: без урахування спеціалізації та джерела доходів. Проте звіти будуть стосуватися виключно діяльності організацій і не будуть містити інформації про власність або будь-яке майно цих організацій чи їхніх посадових осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Порошенко хоче скасувати е-декларування для антикорупційних організацій» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua