Tesla стане лідером на ринку електромобілів у США


Tesla стане лідером на ринку електромобілів у США

До 2021 року Tesla обійде Volkswagen і General Motors у сумарному числі продажів електромобілів, прогнозують експерти Bloomberg New Energy Finance (BNEF). Домогтися цього компанії допоможе запуск серійного виробництва седана Model 3.

До 2021 року продажі електромобілів компанії Tesla в США досягнуть 709 000 одиниць, прогнозують аналітики BNEF. Виробник електрокарів залишить позаду традиційні автомобільні компанії, в тому числі чинного лідера General Motors і концерн Volkswagen AG. Через 4 роки поріг в 200 000 проданих електромобілів пройде ще як мінімум три компанії – Ford, Hyundai і Nissan.

Згідно з чинним в США законодавством, податкову знижку отримують тільки перші 200 000 покупців електромобілів і гібридів у кожної компанії. На даний момент власникам електромобілів передбачено податкове вирахування в розмірі $7500, але як тільки число поставок збільшиться до 200 000, система перестане діяти. Тому в 2021 році відразу кілька автовиробників не зможуть продавати автомобілі з податковою знижкою. Але аналітики сподіваються, що це ніяк не вплине на бум продажів електрокарів.

Тільки в минулому році в країні було продано 85 000 електрокарів і 73 000 заряджають гібрида. У світі це співвідношення становить 412 000 одиниць проти 283 000.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua